Mostar Gençlik’ten Çocuklara Bayram Hediyesi

Mostar Gençlik’ten Çocuklara Bayram Hediyesi

Beşir Derneği, Ramazan-ı Şerif boyunca  fitre, zekât ve genel bağışlarla hem yurt içinde hem de yurt dışında yardım çalışmalarını sürdürüyor. Bir Kap Bir Kalp projesiyle  sıcak yemek ikramları, kumanya yardımları,  giyim ve bayramlık yardımları  gibi bir çok faaliyet ile ülkemizde  Ramazan sevincini paylaşılıyor.

 

Bu kapsamda yapılan çalışmalara bir destek de Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu(GençKon )’na bağlı  Mostar Gençlik’ten geldi. Ramazan Bayramı öncesinde Türkiye’de tüm bölgelerde bayramlık mağazaları açan yada paylaşım noktalarından bayramlık giyim ürünleri dağıtan Beşir Derneği’nin faaliyetlerine destek olmak için 300 bayramlık paketi bağışı geldi. Derneğin Pendik’te bulunan merkezini ziyaret eden GençKon Genel Başkanı Ahmet Sözbilir  ve beraberindeki heyet , Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar tarafından karşılandı. Sarıyar, heyet ile bir müddet sohbet ettikten sonra bağış çekini ihtiyaç sahipleri adına alıp teşekkürlerini iletti. Akabinde  yapılan fotoğraf çekimleri ile ziyaret sonlandı.Yapılan bağışlar ile yetim ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının bayram sevincini doyasıya yaşamasına vesile olunacak.

Ramazan ayının bereketini ve sevincini her yerde yaşatmanın gayretinde olan Beşir Derneği, Türkiye’de ve Dünya’da pek çok insanın Ramazan sevincini doyasıya yaşaması için yardım faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek.


İÇERİK GALERİSİ
Mostar Gençlik’ten Çocuklara Bayram Hediyesi
Mostar Gençlik’ten Çocuklara Bayram Hediyesi