Giyim Yardımları

GİYİM YARDIMLARI

Soğuk kış günlerinde sırtında eski bir kazak olan mendil satan çocukları hepimiz görmüşüzdür. Yırtık ayakkabısının içine su dolmuş bir babayı ve elleri soğuktan çatlamış bir anayı. Bir Pazar köşesinde soğuktan titreyen ellerinde tuttuğu boş çantayı görmüşüzdür. Ve bu anlarda halimize binlerce kere şükrederiz öyle değil mi?

Asıl şükür “PAYLAŞMAKTIR” der büyüklerimiz. Bizi biz yapan giydiğimizden giydirmek, yediğimizden yedirmek değil midir?

Hepimiz çocukken ailemizin aldığı bayramlığa çok sevinmişizdir. Hiç ihtiyacımız olmadığı bir anda, bir sevdiğimizden aldığımız hediye bizi ne kadar da mutlu etmiştir.

Hediyeleşmek güzeldir, hem vereni hem alanı mutlu eder.

Bir bayram sabahı kimsesizin mutluluğuna şahit ol ve üşüyen minik ayaklarda bir bot, sırtında bir mont ol.  Hiç tanımadığın ve belki de tanıyamayacağın bir yetimin yüzünde tebessüm ol, yoksul bir babanın bükülmüş sırtında yeni bir elbise ol, Paylaş ve Mutlu ol.

Beşir Derneği yaptığı yardım organizasyonlarda ihtiyaç sahiplerinin, yetimlerin, kimsesizlerin, düşkünlerin giyim ihtiyaçlarını sizlerin bağışlarıyla karşılamaktadır.

·         Her türlü giyecek yardımları, (yeni)

·         Kışlık kıyafetler (yeni)

·         Bayramlık elbiseler ve ayakkabı yardımları, (yeni)

·         Yeni doğan bebek için giyim ve ihtiyaç yardımları, (yeni)

·         Gelinlik ve sünnet kıyafetleri

·          

Beşir derneği Kurduğu “Paylaşım Noktası Mağazaları” ile Türkiye ve diğer ülkelerde ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Bu yardım faaliyetlerine ayni ve nakdi sizin de desteklerinizi bekliyoruz.

Giyim yardımlarına kurumsal olarak yaptığınız yardımların tamamını “Gıda Bankacılığı” kapsamında verginizden düşebileceğinizi biliyor muydunuz? Bilgi almak için lütfen bizi arayınız.,Giyim yardımları çalışmalarımıza bağışlarınızla destek olmak için


ON-LİNE BAĞIŞ            

TELE BAĞIŞ                                        : 0216 3754042                 

SMS İLE BAĞIŞ                                 : Bağış Yaz 4042’ye Gönder 5 TL               

BANKA HESAP NUMARALARI