Ramazan Özel Haber Arşivi

Anaokulu Öğrencilerinden Gölcük Beşir Derneği’ne Ziyaret

İnci Tanem Yetenek Geliştirme Merkezi’nin minik öğrencileri Beşir Derneği Gölcük Temsilciliği’ni ziyaret etti. Temsilciliği gezen ardından biriktirdiği harçlıklarını ihtiyaç sahipleri için bağışlayan minikler duygusal anlar yaşattı.

DEVAMI ...
2.06.2019
Beşir Derneği’nin Çocuklara Bayramlık Dağıtımları Devam ediyor

Beşir Derneği, yetim ve ihtiyaç sahibi binlerce ailenin çocuklarının bayram sabahına sevinçle uyanmasına vesile olmak için hazırlanan bayramlık giyim yardımlarına ülkenin dört bir yanında devam ediyor.

DEVAMI ...
2.06.2019
Beşir Derneği’nden , Trafikte Kalan Vatandaşlara İftariyelik

Beşir Derneği Temsilcilikleri tarafında iftar vaktinde dağıtılan su, hurma, kandil simidi ve kekten oluşan iftariyelik paketler, iftara yetişemeyenlerin oruçlarını gecikmeden açmalarını sağlıyor.

DEVAMI ...
2.06.2019
Arakan’lı Medrese Öğrencileri İle İftar Sevinci

Beşir Derneği, Bangladeş’te bulunan Arakanlı medrese talebeleri için kurduğu iftar sofraları ile Ramazan faaliyetlerine devam ediyor.

DEVAMI ...
1.06.2019
Somali’de İftar Sofraları Kurulmaya Devam Ediyor

Beşir Derneği, Somali’de Ramazan faaliyetlerine devam ediyor. Kurulan İftar Sofraları ile Ramazan Bereketi paylaşılıyor.

DEVAMI ...
1.06.2019
Beşir Derneği Nepal’de Gönüller Yapıyor

Beşir DerBeşir Derneği, bu yıl Ramazan ayında Nepal’de yaşayan müslümanlar için kurduğu iftar sofraları,kurban kesimleri ve fitre dağıtımları ile gönüller yapıyor.neği, bu yıl Ramazan ayında Nepal’de yaşayan müslümanlar için kurduğu iftar sofraları,kurban kesimleri ve fitre dağıtımları ile gönüller yapıyor.

DEVAMI ...
1.06.2019
Beşir Derneği Üsküdar Temsilciliğinden İnsani Yardım Tırı

Beşir Derneği Üsküdar Temsilciliği, bağışçılarından aldığı destekler hazırlanan insani yardım tırını dualarla uğurladı.

DEVAMI ...
1.06.2019
Mostar Gençlik’ten Çocuklara Bayram Hediyesi

Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu(GençKon)’na bağlı Mostar Gençlik’ten çocuklara bayram sevincini yaşatacak bir hediye geldi. Beşir Derneği’ne yapılan 300 Bayramlık bağışı ile yetim ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının bayram sevincini doyasıya yaşamasına vesile olunacak.

DEVAMI ...
1.06.2019
Beşir Derneği İle Erken Bayram Sevinci

Beşir Derneği, geçtiğimiz Ramazan olduğu gibi bu Ramazanda da Türkiye’nin dört bir yanında dağıttığı bayramlık kıyafetler ile ihtiyaç sahibi binlerce çocuğun bayram sabahına sevinçli uyanmasına vesile olacak.

DEVAMI ...
1.06.2019
Beşir Derneği Yurt İçinde İftar Sofraları Kurmaya Devam Ediyor

Beşir Derneği Türkiye’nin çeşitli yerlerinde kurduğu iftar sofralarıyla Ramazan bereketini ve sevincini tüm yurtta hissettiriyor

DEVAMI ...
1.06.2019
Gönül Coğrafyalarımızda Fitre Dağıtımları Devam Ediyor

Beşir Derneği, Ramazan faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Yurt dışı yardımları kapsamında bir çok ülkede fitre yardımları ile mazlum müslüman kardeşlerimize ülkemizin yardım elini uzatıyor.

DEVAMI ...
1.06.2019
Somali’deki Yetimlere Beşir Olmak

Beşir Derneği, Somali’de bulunan yetimlere bayramı erkenden müjdeledi. Bağışçılarının destekleriyle yetimhanede bulunan öğrencilere verilen hediyeler bayram coşkusunu minik yüreklerde erkenden yaşattı.

DEVAMI ...
1.06.2019